Hotel Plazma

Plazma jest popularnym wśród Polaków hotelem we Lwowie głównie z powodu położenia w centrum miasta. Przyjemny standard zakwaterowania za niską cenę.

Plazma to nie jest typowy hotel z wejściem z chodnika, dużą nazwą na budynku itd. To po prostu zaaranżowane pokoje w kamienicy.

Zlokalizowane są na ostatnim piętrze, stąd trzeba pokonać trochę schodów. Nie ma windy. Poniżej znajdują się normalne mieszkania.

Najlepiej wcześniej zlokalizować to miejsce na Steet View, bo inaczej ciężko będzie trafić.

Wchodzimy w bramę od strony prospektu Szewczenki, a drzwi otwieramy domofonem.

Lokalizacja obiektu jest genialna – po wyjściu z obiektu wspomniany wyżej prospekt Szewczenki i ścisłe centrum miasta. Po przejściu prospektu na drugą stronę po lewej wyłoni nam się lwowska Opera. Idąc dalej prosto dojdziemy do rynku Starego Miasta.

Z tego względu obiekt jest popularny wśród gości z Polski bo umożliwia spokojny powrót na nogach z wieczornych wypadów na miasto i oczywiście imprez – co widać zwłaszcza w weekendy.

Obiekt w cenie oferuje śniadania, ale nie ma co ukrywać – nie powalają. Do wyboru są trzy zestawy, na które deklarujemy się dzień wcześniej w recepcji. Próbowaliśmy wszystkiego i wszystko było tłuste i dość słabej jakości. Zestawy śniadaniowe w hotelu można zobaczyć na poniższym zdjęciu (kliknij aby powiększyć).

Same łazienki, pokoje bez zarzuty. Były czyste, a to najważniejsze. Sprzątane codziennie. Małym mankamentem były skrzypiące panele na korytarzach. Słychać je było od kroków kręcących się w nocy ludzi. Był to jednak problem tylko weekendu, kiedy sporo rodaków zjechało do Lwowa na imprezy. W tygodniu, w szczycie wakacyjnego sezonu, było bardzo spokojnie.

Ze względu na cenę – polecamy. Zaznaczamy jednak, że jedno z nas poza pierwszym dniem nie jadło śniadań. Na szczęście blisko jest samoobsługowy, gdzie można było kupić jakieś pieczywo czy jogurt.

Poniżej możecie sprawdzić cenę oraz dostępność hotelu Plazma w wybranym terminie.Booking.com

Zostaw odpwowiedź

Twój adres nie będzie publikowany. Wymagane pola zostały zaznaczone *

*